Dieta z dowozem - zdrowa dieta prosto do Twojego domu

Jesteś w ciągłym biegu, zapracowany, a robienie zakupów spożywczych, wyszukiwanie przepisów, które byłyby łatwe i proste, a wykonywane z nich dania smaczne i do tego stanie w kuchni, na dobre zniechęca do jedzenia? Nie popadaj w pesymizm. Dieta z dostawą do domu na terenie Warszawy i okolic jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu. Jeśli chcesz odżywiać się zdrowo, dbać o sylwetkę i o swoje zdrowie — spróbuj naszej diety z dowozem do warszawskiego domu.

Dieta do domu z naszej warszawskiej firmy cateringowej dostarczana jest w godzinach porannych  od 4:00 do 10:00 w Warszawie oraz miejscowościach objętych dodatkową opłatą. W przypadku diet z dostawą w Warszawie możliwe jest wybranie 1-godzinnego porannego przedziału dostawy. Diety z dowozem wieczornym (od 17.00 do 24.00) realizowane są w okolicach Pruszkowa, Milanówka i Grodziska Mazowieckiego.

Lokalizacje objęte darmową dostawą do domu diet to: Warszawa (z wyłączeniem obrzeży), Pruszków, Piastów, Komorów, Nowa Wieś, Brwinów, Otrębusy, Podkowa Leśna, Kanie, Milanówek. Za dodatkową opłatą (od 3 do 7 zł / dzień) dietę z dowozem można zamówić do następujących miejscowości i ich okolic: obrzeża Warszawy, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Legionowo, Łomianki, Marki, Zielonka, Janki, Nadarzyn, Wólka Kosowska, Lesznowola, Magdalenka, Konstancin-Jeziorna, Powsin, Góra Kalwaria, Anin, Karczew, Stara Miłosna, Okuniew, Rembertów.

W przypadku opóźnienia w dostawie lub innej sytuacji awaryjnej, proszę kontaktować się z firmą kurierską pod nr 519 020 006 lub 519 020 002.

Dieta z dostawą do domu Warszawa

 

Dzięki spożywaniu odpowiednio zbilansowanego cateringu można osiągnąć ważne cele. Czy to będzie schudnięcie, czy zbudowanie mięśni, czy też zachowanie szczupłej sylwetki — wszystko jest możliwe. Wystarczy zamówić u nas odpowiednią dietę z dowozem do mieszkania.

Jeśli pojawi się problem z samodzielnym doborem odpowiedniej diety lub masz wątpliwości dotyczące wyboru kaloryczności, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą cateringową, gdzie odpowiednio wyszkoleni dietetycy pomogą wybrać najlepszą dietę z dostawą do domu. Nasz doświadczony dietetyk w Warszawie chętnie doradza Klientom pod numerem telefonu: 22 247 86 77 oraz  790  757 157. 

Naszą misją jest promowanie zdrowych nawyków żywieniowych, a źle dobrana dieta wcale temu nie służy. Przygotowywane przez nas posiłki, oprócz dostarczania walorów smakowych, przyczyniają się do osiągania ważnych życiowych celów oraz wzrostu komfortu życia naszych Klientów. Odpowiednio skomponowana dieta z dowozem do warszawskiego mieszkania wpłynie pozytywnie na Państwa samopoczucie.

Każda nasza dieta z dostawą składa się z pięciu posiłków. Jest to śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Spożywanie prawidłowo zbilansowanych posiłków w regularnych odstępach czasu jest kluczem do szczupłej i atrakcyjnej sylwetki. Uprawianie sportu wpływa pozytywnie na efekty diety do domu.

 

Pyszna dieta do domu

 

Lubimy eksperymentować, mieszać smaki oraz uczyć się nowych rzeczy. Każda dieta w naszym
cateringu łączy zarówno tradycyjne, jak i wyszukane oraz zaskakujące smaki. Dbamy o to, żeby nie było nudno, dlatego można zamówić dietę z dostawą wegetariańską, sportową, oczyszczającą, bezglutenową, bez nabiału, dla kobiet w ciąży lub samuraja.


Get Fit Catering
Sp. z o.o.

Ul. Ołówkowa 1A/10,
05-800 Pruszków

Nasze zestawy dowozimy na terenie Warszawy i okolic.


Pn. - Pt.

9:00 - 17:00