Dieta pudełkowa — Warszawa


Przygotowywane przez nas zestawy składają się z pięciu pysznych i zbilansowanych posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Korzystamy wyłącznie ze świeżych produktów, wykorzystując kalendarz sezonowości, co znajduje odzwierciedlenie w naszym menu. Lubimy eksperymentować oraz uczyć się nowych rzeczy, dlatego nasze posiłki nigdy Ci się nie znudzą

Dieta standardowa

Dieta standardowa


Bo standard zawsze jest w cenie

ZOBACZ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska + ryby

Dieta wegetariańska + ryby


I poczujesz się jak ryba w wodzie

ZOBACZ WIĘCEJ

Dieta sportowa

Dieta sportowa


Kochasz sport? To pokochasz tę dietę

ZOBACZ WIĘCEJ

Dieta oczyszczająca

Dieta oczyszczająca


Pora oczyścić ciało i umysł

ZOBACZ WIĘCEJ

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa


Nie tolerujesz glutenu? Żaden problem!

ZOBACZ WIĘCEJ

Dieta bez nabiału

Dieta bez nabiału


Wyklucz laktozę, jeśli jej nie pożadasz

ZOBACZ WIĘCEJ

Dieta dla kobiet w ciąży

Dieta dla kobiet w ciąży


Zadbaj o siebie i swoje maleństwo

ZOBACZ WIĘCEJ

Dieta bez wysokiego indeksu glikemicznego

Dieta bez wysokiego indeksu glikemicznego


Razem obniżymy stężenie glukozy w Twojej krwii

ZOBACZ WIĘCEJ

Dieta Samuraja

Dieta Samuraja


唯一の真のサムライのために

ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

 

 

 

 

 


Najlepsza dieta pudełkowa w Warszawie

Przygotowywane przez nas zestawy diety pudełkowej, które rozwozimy na terenie Warszawy i okolic, składają się z pięciu pysznych i zbilansowanych posiłków. Są to śniadania, drugie śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje. Każda dieta pudełkowa jest komponowana wyłącznie ze świeżych produktów, wykorzystując kalendarz sezonowości. Dania przygotowywane w ten sposób rozkosznie smakują  i sprawiają frajdę każdemu zamawiającemu dietę w naszym warszawskim cateringu. Spożywanie sezonowych warzyw i owoców zapewnia odpowiednią podaż witamin oraz uodpornia nasz organizm i dodaje mu energii. Lubimy eksperymentować oraz uczyć się nowych rzeczy, dlatego nasze posiłki nigdy Ci się nie znudzą.


Bogata oferta diet — Warszawa

Dostarczamy do warszawskich mieszkań pełnowartościowe diety pudełkowe skomponowane dla wegetarian, diabetyków, kobiet w ciąży. Przygotowujemy też diety dla sportowców, diety oczyszczające lub bez wysokiego indeksu glikemicznego. Dlatego, nasze diety pudełkowe to najlepsze rozwiązanie w Warszawie.

wskazówki dotyczące spożywania posiłków dietetycznych


Zdrowe odżywianie wymaga nie tylko chęci i dyscypliny, ale również wiedzy. Wyliczanie kaloryczności posiłków, ich indeksu glikemicznego oraz komponowanie smacznych zestawów to podstawa każdej diety, więc jeżeli obawiasz się, że Twoja wiedza nie jest jeszcze wystarczająca – zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi zdrowego żywienia.

wskazówki

poznaj cennik


Zestawienie cenników oferowanych diet

 

 

cennik

Kalkulator dziennego zapotrzebowania na energię

Płeć
Tryb życia jaki prowadzisz*
Podaj swoją masę ciała, wzrost i wiek:
Wynik


Wskazówki zdrowego żywienia i dieta pudełkowa w Warszawie

Zdrowe odżywianie wymaga nie tylko chęci i dyscypliny, ale również wiedzy. Wyliczanie kaloryczności posiłków oraz komponowanie smacznych zestawów bogatych w składniki odżywcze to podstawa każdej diety, więc jeżeli obawiasz się, że Twoja wiedza nie jest jeszcze wystarczająca lub potrzebujesz dodatkowych argumentów za naszymi dietami pudełkowymi – zapoznaj się ze wskazówkami dotyczącymi zdrowego żywienia.


Zdrowa dieta i kaloryczność — Warszawa

Proponujemy w naszej warszawskiej firmie diety o zróżnicowanej kaloryczności od 1200 kcal do 3500 kcal, dostosowanej do aktywności fizycznej i celów do osiągnięcia.

opis kaloryczności


1200 kcal

Taka dieta to szybki i skuteczny sposób na utratę wagi. Ze względu na niską kaloryczność rekomendowana jest dla kobiet prezentujących niski poziom aktywności fizycznej. Przy stosowaniu diety pudełkowej 1200 kcal przeciętny spadek masy wynosi ok. 0,5-1,5 kg tygodniowo. Tempo zależy m.in. od wzrostu, masy ciała oraz aktywności fizycznej.

Zalecamy jej stosowanie przez 4 tygodnie, a potem stopniowe zwiększanie kaloryczności posiłków o 200-300 kcal.


1500 kcal 

Dieta pudełkowa tego typu może być stosowana aż do osiągnięcia zamierzonego efektu.

Nie należy zapominać o aktywności treningowej, ponieważ wysiłek fizyczny jest nieodłącznym elementem diety odchudzającej. Regularne ćwiczenia zapobiegają obniżeniu podstawowej przemiany materii, dzięki czemu po zakończeniu kuracji odchudzającej nie nastąpi efekt jo-jo.

Smaczne i zdrowe posiłki dostarczą wszystkich potrzebnych składników odżywczych, zapewniając pełną przyjemność z jedzenia.


2000 kcal

Diety pudełkowe 2000 kcal są mniej rygorystyczne od diet 1200kcal i 1500kcal i charakteryzują się występowaniem większej ilości deserów oraz czerwonego mięsa.

Dieta polecana osobom zainteresowanym utrzymaniem lub stopniową utratą masy ciała

Duże porcje smacznych i urozmaiconych posiłków chronią przed uczuciem głodu i pozwalają w pełni cieszyć się jedzeniem.

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie poprzez odpowiednie żywienie, lecz brak czasu lub umiejętności, uniemożliwia przygotowywać zbilansowane posiłki - ta dieta jest dla Ciebie.


2400 kcal 

Duże porcje smacznych i urozmaiconych posiłków uchronią Cię przed uczuciem głodu i pozwolą w pełni cieszyć się jedzeniem.

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie poprzez odpowiednie żywienie, lecz brak Ci czasu lub umiejętności, aby codziennie przygotowywać odpowiednio zbilansowane posiłki - ta dieta jest dla Ciebie.


Get Fit Catering
Sp. z o.o.

Ul. Ołówkowa 1A/10,
05-800 Pruszków

Nasze zestawy dowozimy na terenie Warszawy i okolic.


Pn. - Pt.

9:00 - 17:00