Zamów swój zestaw i zacznij zdrowo się odżywiać!

Po wysłaniu formularza otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z numerem konta do wpłaty nalezności. W tytule przelewu prosimy o podanie nazwiska, imienia, rodzaju diety oraz kaloryczności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Jednocześnie informujemy, że zamówienia, dla których zaksięgowano płatność na koncie Get Fit lub otrzymano potwierdzenie przelewu w dzień roboczy do godz. 12.00 będą realizowane najwcześniej w drugim dniu roboczym. Potwierdzenia przelewów należy wysyłać na adres e-mail: biuro@getfit.waw.pl

Lokalizacje objęte darmową dostawą: Warszawa (z wyłączeniem obrzeży), Pruszków, Piastów, Komorów, Nowa Wieś, Brwinów, Otrębusy, Podkowa Leśna, Kanie, Milanówek.

Za dodatkową opłatą (od 3 do 7 PLN / dzień) dowozimy diety do następujących miejscowości i ich okolic: obrzeża Warszawy, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Legionowo, Łomianki, Marki, Zielonka, Janki, Nadarzyn, Wólka Kosowska, Lesznowola, Magdalenka, Konstancin-Jeziorna, Powsin, Góra Kalwaria, Anin, Karczew, Stara Miłosna, Okuniew, Rembertów.

Dostawy w godzinach porannych (od 4.00 do 10.00) realizowane są w miejscowościach objętych dodatkową opłatą oraz w Warszawie. W przypadku dostaw w Warszawie możliwe jest wybranie 1-godzinnego przedziału dostawy.

Dostawy wieczorne (od 18.00 do 24.00) realizowane są w okolicach Pruszkowa, Milanówka i Grodziska Mazowieckiego.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w Regulaminie.

zamów dietę dla siebie

Dieta
Kaloryczność
*Prosimy wybrać kaloryczność dostępną dla wybranej diety
Czas trwania
Wartość zamówienia
Data pierwszej dostawy (zamówienia realizowane najwcześniej w 2 dni robocze po złożenia zamówienia)
Dane osobowe
Adres dostawy
Kod rabatowy
regulamin

Get Fit Catering
Sp. z o.o.

Ul. Ołówkowa 1A/10,
05-800 Pruszków

Nasze zestawy dowozimy na terenie Warszawy i okolic.


Pn. - Pt.

9:00 - 17:00