o nas

Get Fit to zgrany zespół trójki przyjaciół. Postanowiliśmy połączyć nasze umiejętności i doświadczenia z branży kulinarnej, dietetycznej oraz zarządzania w celu stworzenia wyjątkowego cateringu dietetycznego

Elwira Szutenbach (Maliszewska) | dietetyk, manager

Dietetyka i zdrowe odżywiania to maja pasja od wielu lat. Skończyłam studia wyższe (licencjat i magisterium) z wyróżnieniem na SGGW w Warszawie. Przez ostatnie dwa lata współpracowałam z dwoma cateringami dietetycznymi. Wcześniej zdobyłam doświadczenie w poradnictwie żywieniowym oraz odbyłam praktyki kliniczne w kilku warszawskich szpitalach. W Get Fit zajmuję się doradztwem dietetycznym, układaniem menu oraz przeprowadzaniem testów na nietolerancje pokarmowe. Ponadto dużo czasu spędzam na kuchni, gdzie czuwam nad wysoką jakością Waszych posiłków. Posiadam również uprawnienia do przeprowadzania testów na nietolerancje pokarmowe oraz doświadczenie w interpretowaniu wyników analizy składu ciała. W wolnych chwilach lubię eksperymentować w kuchni i testować nowe przepisy. Motto, którym kieruję się zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym brzmi 

,,Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć’’


Mariusz Krasicki | szef kuchni

Doświadczony szef kuchni z blisko 10-letnim doświadczeniem zdobytym w wielu kuchniach świata. Zdobywał umiejętności i doświadczenie gotując w wielu restauracjach, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Jego specjalności to kuchnia śródziemnomorska i orientalna. Poza pasją kulinarną interesuje się socjologią.

"Przygotowywanie posiłków i ich dekorowanie jest dla mnie prawdziwą sztuką, w której codziennie uczę się czegoś nowego. W gotowanie wkładam całe swoje serce, dlatego Państwa zadowolenie stanowi dla mnie najwyższą satysfakcję."


Konrad Szutenbach | manager ds. sprzedaży i finansów

Menedżer z kilkuletnim doświadczeniem zdobytym w funduszu inwestycyjnym, międzynarodowej firmie doradczej oraz jednej z największych grup kapitałowych w Polsce. W Get Fit jestem odpowiedzialny za sprzedaż, pozyskiwanie finansowania oraz zarządzanie operacyjne. Przez całą moją dotychczasową karierę zajmowałem się doradztwem i analizami biznesowymi, natomiast obecnie mam możliwość współtworzyć nowy biznes, co jest niesamowicie ekscytujące. W celu lepszego zrozumienia potrzeb klientów, skończyłem studia podyplomowe z Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego.